Opis inwestycji

Nowoczesne osiedle mieszkaniowe składające się z 20 apartamentów – to właśnie Apartamenty Nowy Zdrój. Położone w sercu uzdrowiskowego terenu, przy ul. Przemysłowej, koniec ulicy Lawendowej. Budynki zaprojektowane są w stylu bliźniaczych willi miejskich. To połączenie wygody cechującej apartamenty z zaletami wynikającymi z posiadania domu z ogródkiem oraz przestronnych tarasów. Całe osiedle będzie zamknięte, do każdego apartamentu na piętrze przewidziane są dwa miejsca postojowe, do apartamentu na parterze przewidziany jest garaż i miejsce postojowe.

Apartamenty posiadają garaże, tarasy i tereny zielone. Układ każdego mieszkania jest funkcjonalny, wygodny z możliwością własnej aranżacji pomieszczeń. Całe osiedle będzie ogrodzone, do każdego apartamentu prowadzi droga wewnętrzna.

Nowoczesne osiedle powstanie kilku etapowo – już teraz istnieje możliwość rezerwacji mieszkań z I etapu inwestycji!

KUPUJ – WYNAJMUJ – ZARABIAJ

deweloper świętokrzyskie

Uzdrowisko Busko-Zdrój

Busko- Zdrój to miasto położone na samym południu województwa świętokrzyskiego. Zdecydowaną jego zaletą jest klimat dzięki, któremu zawdzięcza miano jednego z najlepiej nasłonecznionych miast uzdrowiskowych. Sama strefa uzdrowiskowa usytuowana jest w południowej części Buska. Ponadto na teren Uzdrowiska składa się “Park Zdrojowy”. Kuracjusze mają do dyspozycji 13 obiektów, które oferują ponad 2 tys. miejsc. Szacuję się, że rocznie w buskich sanatoriach wykonuje się ok. 1,5 mln zabiegów. Do leczenia używa się tutaj m.in. wód siarkowych i jodkowo- bromkowych oraz borowiny. Miasto cały czas się rozwija i inwestuje w strefę zdrojową. W niedługim czasie pojawić się mają Baseny Termalne oraz tężnia i browar.

apartamenty na sprzedaż świętokrzyskie

Atrakcje Buska

Malownicze miasto, położone na południu województwa świętokrzyskiego, liczy ok. 16 tys. mieszkańców. Usytuowane jest pomiędzy Kielcami a Krakowem, co czyni je atrakcyjnym dla osób zamieszkujących te miasta. Ze względu na przepływającą nieopodal rzekę Nidę, obszar na, którym leży miasto nazywany jest również “Ponidziem”. Miasto nie bez powodu ma w swoim znaku symbol słońca, ponieważ jest jednym z najbardziej nasłonecznionych miejsc, w których znajdują się uzdrowiska. Do atrakcji tegoż miasta należą: Uzdrowisko, Park Zdrojowy, który po części również należy do strefy uzdrowiskowej, Aleja Mickiewicza, Glinianki oraz ścieżka rowerowa w lesie Winiarskim.

Aleja Mickiewicza

Aleja Mickiewicza to najdłuższa ulica w Busku- Zdrój. Jej początek sięga Parku Zdrojowego, a kończy się w samym centrum miasta. Jest bardzo urokliwym miejscem, które jest idealne na długie spacery. Wzdłuż alei podziwiać możemy piękno przyrody, dzięki starym drzewom, pod którymi w upalne dni możemy równocześnie się skryć. Na początku al. Mickiewicza, tuż przy samym parku, znajduje się Buskie Samorządowe Centrum Kultury.

Mieszkańcy mogą korzystać z zespołu sal, w tym kinowej, która posiada również scenę. W BSCK odbywają się spotkania kółek zainteresowań oraz wydarzenia kulturalne.

Tężnia

W południowej części Buska-Zdroju, w „Parku za Maskalisem”, powstaje obecnie największa w Polsce tężnia solankowa, która zostanie ukończona pod koniec 2020 r.

Obiekt tworzyć będą dwa pierścienie z tarniny (zewnętrzny i wewnętrzny) o wysokości 9,5m, średnicy zewnętrznej 70m i obwódzie 219,91m. Przejścia pomiędzy pierścieniami prowadzić będą na dziedziniec o średnicy 35m. Na szczycie tężni zaprojektowano galerię spacerową, która – mamy nadzieję – będzie stanowić atrakcję dla mieszkańców i kuracjuszy. Obok powstanie budynek pijalni wód, w którym funkcjonować będzie całoroczna minitężnia

deweloper świętokrzyskie

Ścieżka rowerowa w Lesie Winiarskim

Ścieżka ta prowadzi z Buska- Zdrój do Lasu Winiarskiego przez 19 km. Podczas przejażdżki można raczyć się niezwykle malowniczymi widokami. Piękno przyrody oraz brak miejskiego zgiełku, sprawia, iż jest ona idealna dla rodzin z dziećmi. Trasa prowadzi przez tereny łąk oraz lasów, co nadaje jej jeszcze większej atrakcyjności. Jej dużym walorem jest fakt, iż ustawione są na niej 4 zadaszone miejsca na postój, gdzie znajdują się również ławki, kosze na śmieci i stojaki na rowery. Taki odpoczynek to świetna forma spędzenia razem czasu podczas wyczerpującej podróży.

Skatepark w Busku-Zdroju

Skatepark zlokalizowany został na terenie rekreacyjnym przy ulicy Kusocińskiego w Busku-Zdroju. Jest to doskonałe miejsce aktywności dla młodych, energicznych i pełnych pasji ludzi. Specjalnie dla nich skatepark wyposażono w minipiramidę, funboxy do skoków, barykady i poręcze. Na terenie całej strefy wypoczynkowo-rekreacyjnej zlokalizowane są także boiska do piłki plażowej i siatkowej, linarium, tor do biegów z przeszkodami, ścieżka zdrowia, ścianka wspinaczkową, stół do gry w tenisa stołowego oraz elementy fitness. Całość otoczona jest ścieżką rowerową, gdzie maluchy bezpiecznie uczą się jeździć. Organizowane są tutaj cykliczne imprezy, podczas których prezentują się obok wyczynowców na rolkach czy rowerach, także artyści graffiti, tancerze breakdance, c-walk i hip-hop. Obszar sąsiaduje ze stawem „Niemieckim”, wokół którego w roku 2014 wytyczono alejki spacerowe, powstały także miejsca do grillowania, pole biwakowe i inne przeznaczone do wypoczynku atrakcje.