Opis apartamentu

Apartament 16, 98,3m2 Budynek 8, PIĘTRO

/m2

Opis ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy, salon, jadalnia, kuchnia, łazienka, garaż, tarasy . Piętro 98,3 m2. Apartamenty w budynku dwukondygnacyjnym.

Uwaga! Proces sprzedaży i rezerwacji apartamentów został rozpoczęty.
Zapraszamy do zapoznania się z zakładką “zdjęcia i filmy”

Obiekt wybudowany z wysokiej jakości materiałów budowlanych (gazobeton H+H pustak komórkowy). Klatka i części wspólne będą wykończone płytkami gresowymi. Każdy z lokali będzie posiadał odrębne liczniki na energię elektryczną, wodę, gaz.

Ogrzewanie gazowe. Okna PCV.
Budynek energooszczędny, docieplenie systemem styropianowym 15 cm. Stolarka okienna PCV o współczynniku 1,1.

Pokrycie dachowe: blacha narąbek płaski.

W Galerii Zdjęć zamieściliśmy rzuty poszczególnych kondygnacji i przykładowe wizualizacje większości apartamentów/mieszkań z odniesieniem do usytuowania na rzutach kondygnacji.

Uzdrowisko Busko-Zdrój
Busko-Zdrój położone jest w południowej części województwa świętokrzyskiego, w odległości 50 km na południe od Kielc i 80 km na północ od Krakowa. Miasto posiada świetne warunki ekologiczne, jest jednym z najbardziej usłonecznionych uzdrowisk.

Strefa uzdrowiskowa położona jest w południowej części miasta, na terenie Parku Zdrojowego i w jego otoczeniu. Bazę sanatoryjną stanowi trzynaście obiektów z ponad dwoma tys. miejsc dla kuracjuszy. Rocznie wykonywanych jest tu ok. półtora miliona zabiegów, z czego 800 tysięcy to kąpiele siarczkowe. W leczeniu korzysta się z wód siarczkowych, jodkowo-bromkowych i borowiny, będących naturalnymi czynnikami leczniczymi. Sanatoria i hotele są na bieżąco modernizowane i rozbudowywane, powstają kolejne nowe – to sprawia, że liczba miejsc sukcesywnie wzrasta.

Busko przeprowadza istotne inwestycje wspierające turystykę sanatoryjną obejmujące między innymi: rewitalizację parku zdrojowego, budowę tężni, browaru. Już wkrótce oddane do użytku zostaną Baseny Termalne. Podniesie to w znaczący sposób atrakcyjność znanego i docenianego przez kuracjuszy uzdrowiska.

Powierzchnia w m2: 98.3
Liczba pokoi: 3
Stan: deweloperski
Typ zabudowy: apartament
Budynek: energooszczędny
Komunikacja: 13,3
Salon / Jadalnia: 30,3
Kuchnia: 7,1
Pokój: 11,2
Łazienka: 6,9
Pokój: 11,7
Pokój: 11,6
Pomieszczenie gospodarcze: 6,2
Taras 1: 11,05
Taras 2: 3,75
Taras 3: 15.3